Puno me ne

Pozicione te hapura

Nuk kerkojme figura professionale , por persona .
Nuk ofrojme vetem nje pune , por nje mundesi per rritje .
Merr rolin qe i pershtatet me mire personalitetit tend dhe ambicjeve te tua..
Kandido menjeher!
Mos humb mundesine per te qene pjese e nje loje te madhe ne skuader dhe e nje ekipi profesionistesh te sektorit!

Kandidaturat

Jemi ne kerkim te:

Operatori Inbound & Outbound

500 pozicione

Team leader

50 pozicione

Floor Manager

5 pozicione

HR Manager

1 pozicion

Sekretare

1 pozicion

Dergo kandidaturen tende

Zgjedhjet professionale jane hapat mbi te cilat mbeshtetet rritja profesionale
Ji pronare i te ardhmes tende: ploteso pyetesorin dhe fillo te jetosh enderren tani.

...
Loading
adminPuno me ne